رنگ آمیزی نما و نقاشی نمای ساختمان با داربست و بدون داربست

نقش رنگ آمیزی نما ی ساختمانی در زندگی انسان ها:

دلایل اهمیت رنگ آمیزی نما : رنگ یک نوع زبان جهانی است.رنگ احساسات را تحریک میکند.باعث شکل گیری فرهنگ ها میشود و زمینه ساز دنیای ما میباشد.
صحبت کردن از رنگ همیشه باعث میشود که ویژگی های موسیقیایی و ویژگی های شخصیتیمان را به یاد بیاوریم.

رنگ آمیزی نما همیشه توانسته ، حالت ها و احساسات ما را تغییر دهد و فضای ویژه ای به وجود بیاورد و روحیه ی انسان را بالا ببرد.
از این رو یک جایگاه خوب و امنی برای به عرصه رساندن خلاقیت های انسان دارد.

رنگ آمیزی نما ساختمان :

شرکت های بسیاری وجود دارند که خدمات رنگ آمیزی نما ساختمان را در زمینه های کامپوزیت و نمای فلزی و نماهای سیمانی ارائه می‌کنند. با توجه به نمای فوق العاده زیبایی که با رنگ آمیزی ظاهر بیرونی ساختمان ایجاد می‌شود اغلب مالیکن و ساکنین محترم احساس رضایتمندی زیادی خواهند نمود.

رنگ آمیزی نما ساختمان در تهران

شما عزیزان اگر ساکن هر کدام از مناطق تهران هستید و تمایل دارید که ساختمان خود را به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت رنگ آمیزی نما یید میتوانیم به راحتی با شماره تماس های مای موجود در وبسایت مستر راپل تماس پرفته و پس از اخذ راهنمایی با کارشناسان زبده ما پروژه رنگ آمیزی نمای ساختمان در تهران را به مستر راپل بسپارید.

رنگ آمیزی نمای یک ساختمان متروکهبرای مثال  هنگامی که شکاف یا حفره ای بر روی نمای ساختمان به وجود بیاید ، بهتر  است با استفاده از بتونه آن سطوح را پر کنیم و سپس رنگ آمیزی نمای خود را شروع کنیم.

یکی از مراحل اصلی ، در آماده کردن نمای بیرونی  ، استفاده از درزگیر و سیلر در قسمت درز پنجره هاست و باعث جلوگیری از ورود خاک و آب به داخل خانه میشود ، زیرا استفاده نکردن و عدم استفاده از این کار در آینده باعث آسیب به فضای داخلی خانه میشود.

استفاده از بهترین تجهیزات در رنگ امیزی نما ساختمان

در مجموعه مستر راپل که دارنده همکاران و پرسنل بسیار متخصص و زبده می‌باشد کار و پروسه رنگ آمیزی با استفاده از دستگاه های فشار آب صورت میگیرد که باعث ایجاد نتیجه بسیار مطلوب در انتهای کار خواهد بود. پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان از این روش توسط اشخاص ناوارد استفاده نشود. زیرا در صورت انجام نادرست و ناکامل این روش میتواند به تخریب نای ساختمان منجر شود.

تعمیر پوسته پوسته شدن رنگ

برای این منظور و تعمیر پوسته پوسته شدن نمای ساختمان در ابتدا نما تمیز و رنگ های پوسته پوسته شده از سطح ساختمان جمع آوری شده و بعد اقدام به رنگ آمیزی با رنگ مورد نظر و کمک گیری از تجهیرات مورد نیاز مینماییم که شما عزیزان میتوانیم از پرسنل متخصص مستر راپل جهت تعمیر نما و رنگ آمیزی نما با بهترین متد و کیفیت استفاده نمایید.

نکات مهم در رنگ آمیزی نمای  ساختمان

برای انجام رنگ آمیزی دقیق نیاز است تا به نکاتی در این پروسه دقت نماییم از این رو پرسنل با توجه به حساسیت فوق العاده بالای این امر ، تمام پرسنلی که در شرکت مستر راپل اقدام به رنگ آمیزی نما ساختمان شما عزیزان میکنند همهگی از دانش و تخصصی بسیار بالا و تجربه قابل اعتماد در این بحث برخوردار هستند.

رنگ آمیزی نما، و نقاشی نما :

شکل و نمای بیرونی ساختمان مولف اصلی زیبایی یک ساختمان میباشد.رنگ نمای ساختمان نقش اساسی در بهسازی وزیبایی نمای ساختمان ایفا میکند.رنگ ها میتوانند ظاهر خارجی و نمای بیرونی ساختمان ها را از حالت کسل کننده خارج کرده و شور و حال و زیبایی جدیدی به آن بدهند. رنگ آمیزی نما ،نقاشی نما میتواند نمای ساختمان را در برابر اثرات منفی جوی محافظت نماید. رنگ آمیزی نما ، نقاشی نما جلوه ای جذاب به نمای ساختمان میبخشد.

رنگ آمیزی نما ، نقاشی نما کمک میکند تا نمای ساختمان ایمن و تمیز شود.موارد زیادی برای ارتقاء وافزایش کیفیت محل زندگی شما وجود دارد،به طور مثال پوشیدن لباس تمیز واتو کشیده شده عملکرد زیبایی شناختی دارد اما میتواند بیانگر احساسات درونی و نظم و انضباط یک فرد باشد،با این حال شکل ونمای بیرونی یک ساختمان مولف اصلی زیبایی یک ساختمان و همچنین بیانگر حال وروحیه و نظم و انضباط داخلی یک ساختمان میباشد. چرا نقاشی نمایا رنگ آمیزی نما اهمیت دارد؟؟
در حقیقت نقاشی نما و رنگ آمیزی نما هم مزایای زیبایی شناختی و هم عملکردی برای خانه شما دارد. برخی از این موارد بلافاصله به کار خود ادامه میدهند و کیفیت خانه شما را بهبود میبخشند و برخی دیگر به عنوان اقدامات صرفه جویی در هزینه به مرورزمان نمایان میشوند. اگر قصد ارتقاء جدید نمای ساختمان خودرا دارید با شناخت این مزایا رنگ آمیزی نما ونقاشی نمای بیرونی ساختمان خود را شروع کنید.

1.زیبایی شناسی هنگامی که برای اولین بار به خانه خود نقل مکان کردید ،ممکن است سلیقه های مختلفی داشته باشید و یا ممکن است از ابتدا از رنگ خانه ی خود متنفر باشید!!حتی اگر عاشق رنگ بودید و هنوز هم آنرا دوست دارید ،بعد از گذشت چندین سال از همان ممکن است شما آماده تغییر باشید.در نتیجه به هیچ عنوان از ارزش زیبایی شناختی که رنگ آمیزی نما،نقاشی نما به خانه ی شما میدهد غافل نشوید.
۲. رنگ آمیزی نما و نقاشی نما از نظر عینی قیمت و ارزش ساختمان را افزایش میدهد. زمانی که کارشناس املاک برای ارزیابی قیمت ملک شما به ساختمان شما مراجعه میکند،در وحله ی اول نمای بیرونی ساختمان به نظر اوآمده و یک رنگ آمیزی نما و نقاشی نمای مناسب میتواند بر ارزش ملک شما بیفزاید.
3.محافظت در برابر عوامل طبیعی مانند باران،باد،برف و آتش و……. که میتواند به طور بلقوه به نمای خارجی ساختمان آسیب برسانند و رنگ آمیزی نما و نقاشی نما و رنگ مناسب میتواند تقریبا در برابر همه ی این عوامل تا حدی مقاومت کند. همچنین در بعضی موارد میتوان از مواد مخصوص نانو استفاده کرد تا در برابر ورود رطوبت به خانه شما جلوگیری کندو از هزینه های اضافی ناشی از صدمه رطوبت و کپک به داخل جلوگیری کند.
رنگ آمیزی نما و نقاشی نما یکی از ارزان ترین بازسازی هایی است که میتوانید انجام دهید ،این بدان معنا نیست که استدلال کنیم بهترین بازسازی ها همیشه ارزان ترین آنها هستند ،اما اگر به دنبال راهی مناسب برای بهبود ارزش ،جذابیت،و عملکرد خانه خود هستید نقاشی نما و رنگ آمیزی نما میتواند از بهترین راه های ممکن در امر بازسازی و زیباسازی یک ساختمان باشد.

و حتما به یاد داشته باشید که انتخاب یک رنگ با کیفیت و یک مجری با تجربه میتواند نقش اساسی و کلیدی در عملیات رنگ آمیزی نما و نقاشی نما ایفا کند. رنگ آمیزی نما و نقاشی نما به روش های گوناگون قابل اجراست رنگ آمیزی با پیستوله ی بادی وبرقی رنگ آمیزی بوسیله ی غلطک و قلمو در مواردخاص رنگ آمیزی بوسیله ی دستگاه airless که از مزایای آن میتوان به سرعت انجام بالا ،دقت و همچنین کیفیت ویک دست بودن رنگ نام برد.
طریقه ی انجام عملیات رنگ آمیزی نما و نقاشی نما:
برای از بین بردن هر گونه آلودگی ،گرد وغبار و … ابتدا نمای ساختمان را بوسیله ی دستگاه واتر جت شستشو میدهیم،سپس قسمت های پوسته شده و ترک خورده را بوسیله ی بتونه های مخصوص میپوشانیم و ترمیم میکنیم وبعد از خشک شدن آن نمای کلی رابوسیله ی پرایمر آماده رنگ آمیزی میکنیم و در مرحله ی آخر رنگ مورد نظر را اعمال مینمائیم.

رنگ آمیزی نمای ساختمان به صورت تخصصی

در صورتی که برای رنگ آمیزی نمای ساختمان نیاز دارید تا از یک متخصص کمک بگیرید میتوانید پس از تماس با کارشناسان مستر راپل و اخذ راهنمایی لازم و معرفی پروژه خود به زبده ترین کارشناسان ما با خیال راحت جهت رنگ آمیزی مجموعه مستر راپل را که سالهاست در زمینه رنگ امیزی نمای ساختمان فعال است و ارائه سرویس میکند اعتماد نمایید.

نقاشی نمای ساختمانی و یا خانه :

بهتر است برای رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان ، از قلمو استفاده کنیم این کار سبب میشود کارمان بهتر انجام شود و کنترلمان بالا برود .یکی از دلایل کثیف شدن نمای ساختمان ، استفاده از اسپری به وسیله ی خودمان است ، در صورتی که مهارت این کار را نداشته باشیم این کار را به افراد دیگر باید سپرد.

اگر از غلتک های رنگ آمیزی استفاده نکنیم خیلی بهتر است به دلیل این که نمای بیرونی ساختمان، پوشش خوبی نخواهد گرفت .

در صورتی که میخواهید از غلتک استفاده کنید غلتک را برای رنگ کردن ، درب ورودی و آجرنمای ساختمان استفاده کنیم.بهتر است بعد از هر استفاده قلمو را خوب بشوییم.از این سو با انجام این کار عمر قلمو را بالا میبریم.

هدف از رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان ، جلوه بخشیدن به نما ، همراه با تمیزی و شکیل شدن آن میباشد.

یکی از اصولی که در رنگ آمیزی نما باید رعایت شود سمباده زنی سطوح است.استفاده از این راهکار میتواند سطحی صاف و یک دست را برای شما به تصویر بکشد.

پس از این که سطح کار خود را سمباده زنی کردیم ، به تعمیر سطوح آسیب دیده  میپردازم و رنگ آمیزی نما را به خوبی انجام میدهیم.

توجه نکردن به شرایط آب و هوایی میتواند سبب پاک شدن رنگ ، نمای ساختمانی در آب و هوای بارانی شود.
بهتر است توجه خود را به سایه جلب کنیم وتغیرات سایه را زیر نظر بگیریم.

رنگ آمیزی نمای سیمانی

همانگونه که اطلاع دارید رنگ آمیزی نما ( نقاشی نمای ساختمان ) در مرحله اول روی سطح سیمانی اجرا خواهد شد. اگر بالکن خانه شما از سیمان است و برای اولین بار است که رنگ آمیزی نمای سیمانی ساختمان را انجام می‌دهید، باید به دو نکته مهم توجه کنید که عبارتند از:

  • رنگ آمیزی نمای سیمانی جدید و تمیز
  • نقاشی روی بتن قدیمی و کثیف

دو عنصر ذکر شده در پاراگراف قبل بسیار مهم هستند و قبل از نقاشی نمای ساختمان باید به آنها توجه داشت. چون هم در قیمت رنگ آمیزی نما و هم در اجرا کاملا متفاوت بود. در ادامه دلایل را بیشتر توضیح خواهیم داد.

1- رنگ آمیزی نمای سیمانی نوساز و تمیز: اگر نمای شما نوساز و به نوعی نو باشد و سطوح نما کثیف نباشد، هزینه نقاشی نما ساختمان بسیار کمتر از نمای آلوده و کثیف است. زیرا برای شستشوی نمای سیمانی خود هزینه ای وجود نخواهد داشت. در این شرایط تنها زیرساخت های لازم ساخته شده و سپس مراحل رنگ آمیزی نما ساختمان آغاز می شود.

2- رنگ آمیزی و نقاشی نما ساختمان قدیمی: اگر نمای ساختمان شما چندین سال است که سیمان شده و سطح نما به دلیل آلودگی جوی در مرحله اول کثیف شده است، قبل از نقاشی نما ساختمان حتما باید یک بار نماشویی ساختمان کنید. زیرا شست و شو و سپس رنگ آمیزی نمای ساختمان، آلودگی و گرد و غبار را از روی ساختمان پاک می کند و در نتیجه رنگ چسبندگی و ماندگاری بیشتری خواهد داشت. شستن صورت قبل از رنگکاری ساختمان سیمانی مزایای دیگری نیز دارد، مثلاً با شستن صورت، قسمت هایی که ساییده شده و چسبندگی خوبی به صورت از روی صورت ندارند و در مراحل آب بندی و ترمیم ثابت می شوند.
پس از اتمام فرآیند شستشوی سیمان، نمای ساختمان شما نیاز به آب بندی و ترمیم دارد و سپس زیرسازی مربوطه قبل از رنگ آمیزی نمای بیرونی ساختمان انجام شود.
پس از اجرای صحیح تمامی این گام ها، مراحل اصلی ساخت پروژه یعنی رنگ آمیزی نما با دسترسی با طناب دنبال می شود.

رنگ مناسب جهت رنگ آمیزی نمای ساختمان

یکی از راهکارهایی که همواره در بالا بردن کیفیت موثر است و می‌بایست به آن توجه بالایی داشته باشیم شناخت رنگ و کیفیت آن است یکی از اولین و ابتدایی ترین مراحل کار در رنگ آمیزی انتخاب نوع رنگ و خرید رنگ است که توسط نقاش و مجری پروژه صورت می‌گیرد که اصولا با کمک شلنگ و برس اسکراب انجام می‌شود.

قیمت رنگ نمای ساختمانی:

قیمت رنگ ساختمانی با توجه به نوع رنگ و برند آن رنگ تعیین میشود و با یک دیگر متفاوت هستند.و تیم مستر راپل شما را در رنگ آمیزی نما به خوبی راهنمایی خواهد کرد.

مزایای رنگ نما :

رنگ نمای ساختمان باید مقاوم در برابر شرایط جوی باران و نور شدید خورشید UV باشد
دارای خاصیت انعطاف پذیری و مقاوم در برابر تنشهای ساختمانی
کاملا قابل شستشو.
حلال در آب
غیر قابل اشتغال
مقاوم در برابر متورم و پوسته پوسته شدن
قبل از رنگ آمیزی نما:
کل سطوح نما قبل از رنگ آمیزی باید زیر سازی شود یعنی قبل از نقاشی نما باید اول شسته (شستشوی نمای ساختمان ) شود و هرگونه گردو غبار و چربی باید از بین برود.در صورت وجود ترک و شکاف برروی نما باید آنها را با بتونه مخصوص پر کرد.

رنگ آمیزی نما در تهران

شرکت مستر راپل به عنوان یک گروه تخصصی، خدمات رنگ آمیزی نما در تهران را با کیفیت برتر و قیمت مناسب به شما ارائه می‌دهد. در ابتدا، تیم متخصص ما به صورت حضوری نمای ساختمان شما را بررسی و کارشناسی می‌نمایند.

سپس لوازم مورد نیاز برای اجرای نقاشی نما در تهران با توجه به متراژ و ابعاد پروژه، مشخص می‌شوند. پس از تعیین مقدار مورد نیاز، قیمت رنگ آمیزی و نقاشی نمای ساختمان با یا بدون مصالح (تنها دستمزد اجرا) تعیین می‌گردد. با اعتماد به مجموعه مستر راپل، رنگ آمیزی نما در تهران را با اطمینان و رضایت کامل انجام دهید.

سنگ نمای ساختمانی
1 reply

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *