چسب کاری نما ساختمان در نهران با بهترین کیفیت و قیمت | چسبکاری سنگ نماس ساختمان

چسب کاری نما ساختمان

چسب کاری نما ساختمان

بسیاری از سنگ های نما به دلیل ابعاد باریکی که دارند باید در جای خود تثبیت و تقویت شوند و یا به اصطلاح چسب کاری نمای ساختمان انجام می‌شود.
چسب کاری سنگ نما یکی از خدمات کار در ارتفاع در تهران در مجموعه مستر راپل می‌شود.
این روش باید اصولی و استاندارد انجام شود.

چسبکاری نمای ساختمان

سنگ های نما دیر یا زود می ریزند و به همین دلیل است که بسیاری از افراد اقدام به چسب کاری نما ساختمان می‌کنند.

بارها در پروژه های خود شاهد استفاده از چسب های یک-دو-سه یا چسب آکواریوم بوده ایم و متاسفانه ریزش سنگ نما دو برابر می شود.

بهترین چسب برای چسب کاری نما ساختمانی

پودرهای میکرونیزه، آسیاب های سنگ صنعتی، ترکیبات آب بندی بر پایه پلیمرهای آزمایشگاهی مصنوعی و مواد معدنی با هم ترکیب می شوند و چسب های سطحی بسیار قوی تولید می کنند.

نوع دیگری از چسب سنگ برای چسب کاری نما ساختمان ( چسبکاری سنگ نما ) وجود دارد که بر پایه موادی مانند پلی استر و ترکیبات دو جزئی می‌باشد.

از چسب پلی استر می توان برای سنگ های بزرگ و سنگین مانند سنگفرش و کاشی های بزرگ نیز بهره برد.

نحوه چسب کاری سنگ نما

چسب های مخصوص چسب کاری نما ساختمان دارای مقاومت مکانیکی استثنایی هستند.
این عامل میزان اصطکاک بین سنگ ها را در نظر نمی گیرد.
و سطح سنگ با ملات پشت آن با حرکت تماس کامل برقرار می کند.
اما مهمترین نکته در هنگام چسب کاری سنگ نما این است که چسب باید دارای عناصر باکیفیت باشد. به عنوان مثال، چسب باید در دمای زیر صفر و تا 60 درجه در زمستان دوام بیاورد.

نکته مهم:

اگر در جنوب ساکن هستید، چسب کاری نمای ساختمان گزینه مناسبی برای سفت کردن نمای سنگی ساختمان شما نیست، بنابراین باید از خدمات پیچ و رولپلاک نما سنگ ساختمانی بدون داربست و طناب استفاده کنید.

همچنین اگر از سنگ هایی مانند گرانیت، تراورتن یا مرمر استفاده می کنید، به خاطر داشته باشید که وزن این سنگ ها ممکن است بعد از زمانی سبب ریزش سنگ شود.

چسب کاری نما ساختمان در تهران

همانطور که گفتیم ریزش سنگ از نما ظاهری زشت در نمای ساختمان ایجاد می کند و بهتر است سنگ هایی که از نما افتاده اند در اسرع وقت نسبت به چسب کاری نما ساختمان اقدام کنیم و سنگ های باقی مانده را بررسی کرده و در صورت شل بودن آن ها و نما را محکم کنید.

برای انجام پیچ و رولپلاک نما و اطلاع از نحوه نصب سنگ نما، نصب سنگ در اسرع وقت مهم است زیرا در صورت عدم نصب سنگ، آب از محل ریزش سنگ به زیر بقیه سنگ نفوذ می کند و باعث آسیب می شود. سنگ های باقی مانده شل شده و می ریزند و باعث خیس شدن رطوبت دیوارهای نمای ساختمان می شوند.

مزایای چسب کاری نما

در این روش راپل کار با طناب از جلو ساختمان آویزان خواهد شد و در محل ریزش سنگ می ایستد. و سپس شروع به چسب کاری نما در محل مورد نظر خواهد کرد. قیمت چسب کاری سنگ نما یا پیچ و رولپلاک با توجه به شرایط مختلف متغیر خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت چسب کاری نما ساختمان با شماره 09127065966 تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *